Jinko Jinko Solar Tiger Neo N-type 440W- JKM440N-54HL4R-B | JKM440N-54HL4R-B
Manufacturer: Jinko
Manufacturer part number: JKM440N-54HL4R-B
Delivery Clear dispatch guidance before checkout.
Shipping region Free shipping to England, Wales and Scotland (excluding Highlands)
Sorry - this product is no longer available
Payment methods Secure checkout with card, wallet and invoice options.
Visa Mastercard Maestro American Express Google Pay Direct Debit Pay by Invoice
Availability: Out of stock
Products specifications
Maximum Amperage 440W
Efficiency 21.52%
Voltage at Pmax (Vmp) 32.58V
Current at Pmax (Imp) 13.20A